| anonim_4396 a întrebat:

Am gasit pe i-net masca pentru par: Masca din ou si ulei de masline pentru par
Amesteca 2 oua si 4 linguri de ulei de masline.

Aplica pe toata lungimea parului, acopera-ti parul cu folie de plastic sau cu o casca de baie si lasa sa actioneze timp de 10 minute. Clateste-ti bine parul.

(imi poate spune cineva se aplica pe par umed sau uscat?)

7 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Aplica masca pe par inainte de a-l spala, lasati sa actioneze timp de 10 minute si apoi spala-te cu apa calduta! Succes!

| Emeraude a răspuns:

Eu folosesc simplu, ulei de masline extra virgin pe parul uscat, las 10-15 min liber, cateodata 30 cand am timp mai mult la dispozitie, apoi samponez parul, de doua ori daca este nevoie. Nu-mi ia nici mult timp sa prepar masca, avand in vedere ca aplic direct, si-mi lasa si parul matasos si frumos.
Masca despre care vorbesti tu nu stiu cum se aplica, dar cred ca pe uscat, ca sa-si poata procura parul substantele de care are nevoie din ulei.
Imi cer scuze daca gresesc!
Succes!
Pa-pa!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Toate mastile pentru par se aplica pe parul umed!

| adellina a răspuns:

Eu folosesc masca de par preparata din ou, dar pe par umed.

| radu a răspuns:

Nu stiu, dar la ce ajutahee hee? [ adica da are efect favorabil, dar mai explicit ]

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se aplica pe parul umed si este foarte buna ți-o recomand.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe par umed sau uscat