| ElenaMari a întrebat:

Am găsit pe Sinsay pensule pentru machiaj adică asa scrie... set de pensule pentru machiaj dar eu vad doar o pensulă. Ori sunt bagate in acel recipient în formă de unicorn? Aici e linkul: https://www.sinsay.com/ro/ro/zh537-mlc/make-up-brush

Răspuns Câştigător
| sunset10 a răspuns:

Cred ca e doar pensula aceea pentru blush/contouring. Era un set cu vreo 5 pensule la 25 de lei, dar cred ca s-a vandut. crying Sa te mai uiti in viitor ca mai primesc marfa si poate gasesti ceva asemanator. Sper ca te-am ajutat! love struck

1 răspuns:
| Silvi18 a răspuns:

Cred că doar o pensula este, dar ai putea sa suni la ei.