| Izabella97777 a întrebat:

As vrea sa-mi comand o trusa cu pensule profesionale pentru make-up(in jur de 50 lei cu tot cu transport) am cautat pe Okazii si am gasit, doar ca timpul de livrare este prea lung: peste 15 zile.Nu am nevoie de 1000 de pensulelaughing, 7 imi sunt de ajuns neaparat pensula pentru fondul de ten, pudra, plata si blending. Vreun link? Funda big grin

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a128612869 Eu pe asta il iau.Mi se pare ieftin.

| Essence a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......a125665968

ai 7 pensule, si timpul de livrare este o zi lucratoare + pretul ieftin