| NoNameToday a întrebat:

Am intrat intamplator pe un site de haine.doar ca nu mai stiu link`ul. ce imi reamintesc e ca sediul il aveau in iasi si erau numai haine de firma[zara, bershka etc]. dar la pret scazut.il stiti cumva? Merci mult!

Răspuns Câştigător
| piciuk a răspuns:

Nu stiu daca e asta, dar are haine de firma. http://www.kurtmann.ro/ te pup

4 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Daca afli cumva, m-ar interesa si pe mine.Multumesc mult! pupici

| pixbitza a răspuns:

Nu am raspuns pentru tine din pacate dar mi-ai captat atentia. deci stau geanahee hee

| NoNameToday explică:

Merci mult.ala era. kurtmann

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si aici gasesti haine de firma www.hainedefirma.eu pupic