| Annelise a întrebat:

Ce site uri pentru shopping online cu haine bershka, stradivarius, zara etc (gen kurtmann.ro si miniprix.ro ) mai cunoasteti? fara anunturi. dau funda! merci

Răspuns Câştigător
| STFm a răspuns:

Andra08,sa stii ca hainele din bershka, zara si altele sunt foarte ok, daca tie nu iti plac zi asa nu spune ca sunt de proasta calitate si din astea...mie mi se par foarte dragute. Dupa hainele de pe siteurile de mai sus care le-ai lasat vad ca hainele sau magazinele cerute de anne nu sunt pe placul tau.

7 răspunsuri:
| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Andra80 a răspuns:

Vreau funda! haine zara sau berska.brr.nu-s faine, sunt si de proasta calitate.eu am luat tzeapa.acum cumpar numai de la storefashion.ro sau maxine.Foarte frumoase hainele, preturi mici si calitate super, sa vezi ce modele au. Sper ca am fost de folos

| BloomyxD a răspuns:

Eu am f multe haine de la aceste firme, si le-am cumparat din Bucuresti

| contentwriter a răspuns:

Iti recomand : www.outletprix.ro

| roxanah a răspuns:

Am eu niste haine bershka si pull&bear de vanzare. intra pe outletonline24h.blogspot.com