| anonim_4396 a întrebat:

Am multe haine dar nu pot gasi stilul, sa le combin, dati-mi ceva idei, ceva siteuri cu outfits, ceva de genul ))

1 răspuns:
| Adel45 a răspuns:

Incearca stilul vintage. E in "trend" si anul asta. Ai grija sa nu iti iei niciodaca si bluza si pantaloni ci\o model. De exemplu daca ai bluza cu dungi pantalonii trebuie sa fie simplii si invers. Nu combina 2 culori tari fiindca vei sfarsi aratand ca un clovn. In rest lasa frau imaginatie si incearca diferite combinatii in care te simti tu bine.