| Georgianna3723 a întrebat:

Am nevoie de o rochie roz, de printesa(deci bufanta)cu sclipici, etclaughingE petnru nunta verisoarei mele, si trebuie sa arat ca si o printesa roz. dar totusi as vrea sa se vada ca nu sunt o bombonica.Sa fie totusi mai matura putin.imi puteti arata niste modele?[-o< multumesc!

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Georgianna3723 explică:

Nu am gasit decat rochii de fetiteoh go on mersi oricum>big grin

| IQOnly a răspuns:

Da search pe google.ro la imagini si acolo vei gasi modelul pe care il vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma cheama tot Iulia.si eu am nevaie tot de asa ceva si nu gasesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum le cumperi? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am nevoie de o rochie roza pina la picioare cu scripici. si nu gadesc. imi puteti arata cite va rochii si unde se gasesc? si sa stiti ca am 9 ani.am nevoie de rochia aia pina in 28 ianuarie si suntem in 25 ianuarie