| ReE a întrebat:

Am nevoie de un look nou pentru scoala tinand cont ca eu sunt mai crazy pot purta cam orice... dar vreau cev diferit de pana acum. ma refer la haine si coafura puteti sa dati orice idei ca am multe haine si am cam orice chestii sih incaltaminte! deci dati idei, ca eu dau funda!

Răspuns Câştigător
| Maya_8957 a răspuns:

Hmm.daca vrei ceva cu adevarat crazy te poti tunde scurt, de exemplu asa http://www.google.ro/......tp?/imgres iar la imbracamine te poti orienta in functie de stare ta la momentul respectiv. Poti incerca colanti cu un sacou chic, esarfa si multe bratari, ori o rochita de vara cu model floral si o geaca din denim, la fel, cu multe bratari, esarfe, cercei, inele, etc. Bafta :*

4 răspunsuri:
| CodrutM a răspuns:

"tinand cont ca eu sunt mai crazy" Parca am muscat dintr-o lamaie cand am citit fraza asta... pe bune, va este asa de scarba de limba natala?

| mylei a răspuns:

Pai iti dau un sfat uite poarta ce iti place tie nu asculta nici un sfat de al altora pentru ca poate nu iti va placea poarta ce vrei yu