| Andreytta981317 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Care incaltari se potrivesc mai bine, le-as luale pe alea negre dar am probleme cu spatele si in astea albastre ma simt mai bine.Ce sfat imi puteti da?! rochie galbena mustar, incaltari negre, sau albastre

Răspuns Câştigător
| Deeliiaaaa a răspuns:

Cei negri sunt mai potriviți....albastru si galben nu e tocmai cea mai potrivita combinatie..sau dacă ai niște pantofi verzi ar merge foarte bine cu o rochiță galbena...dar oricum dintre astia doi.Cei negri sunt alegerea cea mai potrivita

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce nuanta de albastra, daca e albastru inchis spre negru ii poti lua pe aceia, mie mi-ar placea cum ar da. Daca sunt mai deschisi, ia-i pe cei negri.

| BenWilde a răspuns:

Nu ne dai si poze sa vedem care sunt "alea negre" si "astea albastre"?

| AlissBrie a răspuns:

Pantofi negri happy