| Chantra a întrebat:

Am o bluza mov. cu ce culoare se potriveste pentru pantaloni?

Răspuns Câştigător
| Alasia a răspuns:

Pai cu alb sau bej

15 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Pantalonii ar trebui să fie roz fuchsia sau albastru aqua. Încearcă şi cu nişte accesorii mov sau în culorile de mai sus. Sănătate!

| IrinaAndreea a răspuns:

Negru merge cel mai bine, dar in functie de nuanta de mov poti alege si un gri deschis sau un bleumarin. Poate le faci o poza ca sa ne dam seama mai bine. big grin

| ralucaralu a răspuns:

Alb si negru merg la orice. Albul cred ca e perfect. Ceva gen: http://2.bp.blogspot.com/......NY1987.JPG
Cu niste pantofi mov, sau negrii, niste accesorii(poate o bratara mov)
http://www.ebiju.ro/poze-bijuterii/Bratara-mov-din-perle-1494-0-list.jpg

Cam astea sunt ideile mele.
Succes!

| Ruxiii a răspuns:

Jeansi, pantaloni negri sau albi.

| Simona a răspuns:

Cu pantaloni negri cred...se aseaza foarte bine

| SMTHING a răspuns:

Albi; x; x

| lavynika a răspuns:

Un blug deschis la culoara, sau un pantalon alb sau negru.

| LittleandLiars a răspuns:

Albi:X, negri, bleu:X

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Pantaloni negribig grin

| m77 a răspuns:

Cu pantaloni albi!

| byoana a răspuns:

Cu niste pantaloni negri se potriveste cel mai bine.

| DaniiWtf a răspuns:

Merge cu niste pantaloni negri sau niste blugi mai inchisi la culoare.Acum depinde mult si de nuanta ei si de genul careia i se potriveste.

| MaDaMadalina18 a răspuns:

Alb, negru sau chiar si albastru happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai posibilitatea, alb si negru ar fi perfect.

Mov mai merge cu galben, dar la pantaloni e un pic ciudat.

Sau gri... dar ar fi o tinuta prea inchisa.