| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare micuta: Daca am blocat o persoana pe facebook cum o deblochez? vreau raspuns cu link catre pagina de deblocare. funda

2 răspunsuri:
| Alikdary a răspuns:

Logheaza-te cu userul de pe care nu iti merge, mergi apoi la pagina asta: http://www.facebook.com/settings/?tab=privacy&s...

ajungi la ea fie direct fie din account – privay settings – applications

apoi – da-i "remove" la block-ul din dreptul aplicatiei Farmville sau orice altceva mai vrei tu sa iti deblochezi.

sau

account – privacy settings – block lists (jos, pe mijloc) – edit your lists – click pe unblock in dreptul persoanei pe care vrei sa o "deblochezi"

sper ca te-am ajutat.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

In dreapta sus (langa chat) ai sa gasesti "Privacy Settings", dai click pe el si o sa se deschida alta pagina iar in stanga o sa gasesti printre altele si "blocking". acolo iti apar userii blocati si langa numele lor apare si "unblock".