| fanestefan a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca ma puteti ajuta cu o intrebare. din greseala am blocat o persoana pe facebook. cum fac sa o deblochez?

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Dai sus şi intri la "Setările de confidenţialitate", vezi unde scrie "Blocked People and Apps"şi dai clic pe "Manage Blocking".
Scrie "Blochează utilizatori"şi numele respectivei/respectivului dai clic pe "Deblochează".

| fabilescu a răspuns:

Te loghezi pe profilul tau si in dreapta sus ai o sageata.dai click pe ea si dai setari de confidentialitate.jos de tot ai o optiune blocked people and apps.dai click in dreapta pe manage blocking, iar sub primele casute ai toti utilizatorii blocati si deblochezi pe care vreiwinkingo zi buna