| Fury a întrebat:

Am o pereche de jeansi care imi plac f mult, dar la spate, buzunarele sunt putin prea sus iar coltul din stanga la buzunarul stang si drept la buzunarul drept (colturile de sus) sunt putin indrepatate in jos astfel incat imi face "posteriorul" sa para mai mic... oare daca ii duc la croitor sa faca buzunarele ceva mai mici si drepte va fi mai bine (mentionez daca tai o parte din buzunar ca sa fie mai mici ramane mai inchis la culoare in partea care este acoperita de buzunarul taiat) oare va fi mai rau...sau mai bine...
voi ce ziceti sa ii duc la croitor sau nu?

3 răspunsuri:
| PauLa.M a răspuns:

Nu cred ca ar fi mai rau. ai putea sa i duci la croitor sa ti scoata buzunarele si sa puna ceva doar de forma deasupra "petelor" care candva au fost buzunare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

II strici parerea mea este sa-i lasi asa, sau croitorul iti va propune cum sa faci eventual o combinatie de materiale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io zic, sa mai cresti si sa nu dai atentie amanuntelor inutile.important e fundul.si fata fundului.nu coltul buzunarului.nu te alege nimeni, dar NIMENI, dupa toale.ci dupa fund fata si suflet.