| sopranaCadaverica a întrebat:

Am o pereche de pantofi casual de culoare maroniu-roscat. Ce culoare de ciorap sa aleg avand in vedere ca port o fusta neagra mulata?

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Ciorap culoarea pielii, clasic.

| Yurisa a răspuns:

Cred ca ciorap din acela, nude, transparent sau maro deschis

| Dm_Maria_2000 a răspuns:

Avand in vedere culoarea inchisa a pantofilor si fusta mulata nu poti pșurta in nici un caz un ciorap inchis deoarece o sa creezi o impresie de continuitate a pantofului cu ciorapului poti spre exemplu sa nu mai porti ciorap s-au daca vrei neaparat un dress poti purta unul de culoarea pieli dar nu lucios dar ti-am zis mai bine fara deoarece rochia mulata iti va rage dresul in jos deoarece este din material fin

| TaramulSalbatic a răspuns:

Tot negru. Desi aici depinde de tine. poarta ce vrei tu daca te face sa te simti bine happy