| AndreeaG a întrebat:

Am o problema...La vara, parintii mei fac nunta.Si nu stiu cu ce sa ma imbrac. N-am nici o idee de rochie sau de pantofi.Ma puteti ajuta cu niste site-uri cu rochii si pantofi(sandale)? Sau macar cu niste sfaturi, si de machiaj, si de coafura, ce culori se mai poarta...Multumesc frumoshappy

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Pai ce fel de nunta fac parintii? sa i felicitam

| luiza a răspuns:

Ar fi bine sa dai o tura prin magazinele din orasul tau si sa probezi rochii si sandale. Astfel vei gasi cu siguranta ceva sa-ti placa si mai ales sa-ti stea bine. Pe site doar vezi rochiile si nu ai idee cum stau pe tine. Pentru coafura si machiaj poti tot asa sa ceri sfaturi mergand dinainte in saloanele specializate. Oricum sunt convinsa ca vei fi cea mai frumoasa, dupa mireasa, bineinteles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rochita neagra sau rosie mai bine pentru ca esti micuta, cu bretelutze, o funda mare la spare, ceva sandalutze moderne cu toc, gentuta neagra, sunt multe modele pe net.

| bianca2010is a răspuns:

Pfff...Zeul Sombru/Sumbrulaughing.N-am nici o idee,nu am mai auzit de numele asta,dar chiar m-ar interesa si pe mine ce inseamna...