| anonim_4396 a întrebat:

Am parul moale si subtire si, evident fara volum. Ce as putea sa folosesc? Sampoanele pentru volum nu isi fac efectul. Multumesc

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Iti recomand sampoanele Hegron, inclusiv pe cel profesional http://www.atshopping.ro/......search.php

3 răspunsuri:
| ladybug23 a răspuns:

Da-te cu varza calita in capwinking rolling on the floor

| Pământul a răspuns:

In primul rand, asigura'te ca te usuci cu uscatorul si o perie cu care sa rotesti suvitele si sa le dai volum. De asemenea, ar ajuta sa ai parul filat.

| Cherisheverything a răspuns:

Buna! Recomand peria de par, sa iti usuci parul cu ajutorul ei la fiecare spalare. De asemenea daca ai parul ma iscurt, automat pare cu mai mult volum.

pupici