| marina_9709 a întrebat:

Am pistrui, nu multi dar am. locuiesc in italia, si nu am cum sa imi procur o crema naturala sau nu, din romania... daca stiti vreo crema (mai comarciala big grin ) pe care o pot cumpara si din farmaciile de aici, as fi recunoscatoare. mersi si o zi buna la toata lumea!

1 răspuns:
| figaro a răspuns:

Din cate stiu eu nu sunt creme care sa elimine pistrui, dar stiu ca se "retrag" sau se muta de pe corp, si nu e ceva de care sa iti fie rusine sau ceva in genu, sunt oameni care adora persoane cu pistrui(stiu un caz).
byebye