| kony a întrebat:

Am sanii mari. Ce sa fac? Daca ziceti da toate fetele vor sa aiba sanii mari, numai tu nu; atunci puneti-va in locu meu:
-nu poti face un sport, volei, handball, tenis, sau pur si simplu gimnastica fara sa iti sara ca doua gelatine si nu numai ca vad se vede urat, dar te si incomodeaza.
-nu poti purta ce haine vrei iar sutienele/bustierele trebuie cautate bine frate, ca, cacate de astea care le tii doar de forma se gasesc pe toate drumurile
-cand mergi la plaja trebuie sa ti cauti costum de baie buna, ca daca iti iei de ala separat trebuie sa iei de grasa frate ori de baba, ca sani nici nu stau in costume de aste cu ata, zici cas baloane si nu se vede deloc frumos

Pai, si daca fetele vor asa de mult sa aiba sani mari, de ce rad de cele care ii au mari?
Deci, nu e numai chestia de aspect, dar v-am spus, nici un sport nu poti face, pana si cand mergi iti salta ca doua gelatine.
Si grasa nu sunt tare. Ma gandesc daca slabesc, slabesc si sanii?
Si faza naspa mai e ca sunt lasati ca a lu bunica si au vergeturi pe ei, sunt absolut hidosi. Cum pot sa mi i inalt, ca m-am saturat sa i chinui.

Si, pentru aia mai glumeti, da, am incercat si cu acu.
va multumesc pentru ingaduinta

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

Da este aiurea pentru ca te simti prost de fiecare data cand iti iei ceva pe tine si mai ales ca moda de astazi este foarta minima adica orice bluza, tricou e facut sa scoata in evidenta un decolteu iar fetele cu sanii mari au unele problema in a se imbraca fara a arata exagerat.Nu slabesc sanii daca slabesti si tu, pentru vergeturi exista creme care diminueaza aceste inestetisme.Totusi este si o calitate nu o pri numai in mod negativ tu ai ceea ce multe si-ar dori(printre care te invidiez si cand te prind te batlaughing) glumesc)problema e ca in noi insine mereu vedem ceva imperfect, inestetic lasa la aprecierea prietenilor, amicilor, familiei, persoanei iubite chestiile astea pentru ca ei iti vor spune ca nu este asa cum crezi tu iar parerea lor conteaza.Eu nu stiu cine poate rade de fetele cu sanii mari ma refer la o alta fata pentru ca nu gasesc un motiv de ras iar daca rade inseamna ca e proasta rau tu pentru sanii tai mai poti face ceva dar ele pentru lipsa de creier nu exista tratament happyvezi-o asa

8 răspunsuri:
| IIIx333III a răspuns:

Nu stiu, ar trebui sa porti un sutien stramt, si, crede-ma, daca cineva rade de tine inseamna ca se oftica. Ar trebui sa iti porti sanii cu mandrie, si sa ai o personalitate la fel de mare.

| pepe a răspuns:

Poţi să încerci să-i micşorezi prin operaţie ca Simona Halep.

| matt25 a răspuns:

Exista exercitii pentru a ii face fermi si a ii ridica. :-) Si da, daca slabesti, iti scad si sanii, asta nu inseamna ca trebuie sa ajungi vreo scandura. :-)

| shini a răspuns:

Daca slabesti o sa ai sani mai mici.
poti incerca si sutiene strampte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am purtat o perioada sutien cu push-up si crede-ma ca s'au mai ''micsorat''. Nu e gluma, mi-a mai povestit si o colega ca a patit la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poarta sutien pe masura. te poate face cu 10 kg mai slaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata nu fii disperata pune-i pe ai tai sa fac imprumut la bank si sa iti faci operatie de reducere la sani
te cred in postura ta am fost si io.si tot ce ai zis asa m-am simtit si eu, foarte naspa.alta solutie nu vad
plus de asta eu am si nascut, asa ca...imagineaza cumi imi sta
teau

| Lol_1641 a răspuns:

Buna, pai incearca sa porti un sutien mai Stramt sa iti stea bine la locul lor, sau nu stiu, un corset ceva! Sau, mergi la un medic si vezi cum te poate ajuta!