| Dasey a întrebat:

Am si eu nevoie de poze cu rochii mai gotice pentru banchet.

Răspuns Câştigător
| Iubesc Limonada a răspuns:

Http://www.blackwidow.ro/....../index.php
Eu am vazut aici o groaza:)

12 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Zăppă merita fundita:*

| ViseColorate_4467 a răspuns:

De ce sa iti iei o rochie gothica? De ce nu incerci ceva vesel? Cu siguranta vei iesi mai bine in evidenta si vei fi mai placuta.

| smileyface a răspuns:

Http://www.milieux.com/goth/clothes.html
Sunt o multime de siteuri acolo cu rochii si imbracaminte gotice. Doar sa ai timp sa te uiti la atatea poze :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei am si eu banchet anul asta si mi'as lua o rochie mai gotica da nu asa gotica sa creada lumea ca merg la inmormantare un SUA... si niste bascheti cu toc.

| lenalorena a răspuns:

Poate gasesti pe www.darks.ro