| pushi a întrebat:

Am si eu o intrebare. urgentabig grin...cum se poarta parul lung sau scurt...

Răspuns Câştigător
| Alberto_8291 a răspuns:

Pai sunt baiat, dar stiu ceea ce se poarta. Daca vrei sa atragi pe cineva(un baiat)lasa-til lung.Si in plus se poarta parul lung.

12 răspunsuri:
| AlexandraCroft a răspuns:

Nu e neaparat o moda a purta intr-un fel parul, tu ti`l porti asa cum iti place scurt sau lung, e alegerea ta.Eu prefer sincer...parul meudiu.Deoarece parul scurt este prea..."scurt"laughing si nu prea am ce coafa din el, iar lung este prea greu de intretinut, deci nici una nici alta.

| Minks a răspuns:

Mediu.

| Gumã a răspuns:

Lung

| KiSsRoSsE a răspuns:

Eu cred ca nici foarte lung dar nici foarte scurt.Sa fie potrivit.
- Daca vrei sa ai parul scurt iti sta bine in general doar daca e drept.
- Daca ai parul lung incearca sa-ti faci coafuri interesante, sofisticate.
- Iar daca ai parul mediu asaza-l cum vrei tu!
Sper sa te ajute sfatul meu! Pup! fundita?

| MisterDariusBoy a răspuns:

Eu zic sa mergi la un stylist sa intrebi.el va hotara forma fetei tale.cum iti va sta bine.desi nu iti tunde parul foarte scurt.nu sta bine si nu prea ai cum sal aranjezi mai ales daca esti tanara...parul lung este foarte frumos daca nu e ars si ma rog.cu probleme.bafta :*

| Bianka1811 a răspuns:

Se poarta parul scurt si lung dar mai mult scurt si daca il ai lung ar fi bine sa iti faci bucle si buclele se poarta anul asta happy >big grin

| pinkpinqdanaa a răspuns:

Parul lung, Dar nu prea lung.Preferabil.Mediu :*
Funda?

| Alexandra007_1039 a răspuns:

Pai mie imi place parul lung chiar daca ii la moda sau nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ccum iti place tie, parerea mea e bine sa ai parul mediu.

| Minnye10 a răspuns:

Pai mai bine ar fi cu el scurt, zic eu

| Deeea_1059 a răspuns:

Parul lung. dar. daca nu iti sta bine tot degeaba straight face :*