| alinnor46 a întrebat:

Am si eu o problema, vreau un sacou pentru un banchet dar problema este ca sunt cam,, gras,, stiti un site de unde pot cumpara? Dar sa fie seriosi, poate sunteti fosti clientiwinking

9 răspunsuri:
| katy a răspuns:

Iti sugerez sa iti cumperi material si sa mergi la un croitor sa-l faca direct pe corpul tau, ca sa nu ai surprize neplacute, sa iti fie stramt sau prea larg

| AFR81 a răspuns:

E cam greu sa-ti cumperi sacou de pe internet. E posibil sa nu-ti vina prea bine, sa nu-ti placa cum iti sta, sa nu te simti bine in el, sa nu-ti placa materialul si asa mai departe. Nu mai vorbesc de faptul ca e mai complicat sa returnezi produsul. Fa un efort si du-te pe la magazine sau vorbeste cu un croitor.

| untu a răspuns:

De ce nu mergi sa cauti magazinele de imbracaminte (haine, pantaloni, smochinguri, costume pentru diferite ocazii) si sa vezi ce gasesti pe acolo si vorbeste cu un vanzator si sa ia masura si sa caute in stoc un costum pe masura ta si sa te probeze sau o sa aranjeze sa va intalniti cu un croitor cu materialul pus la dispozitie, totul se face pe comanda pe masura ta!

| AlexCristi97 a răspuns:

Cati ani ai/in ce clasa esti?
Daca esti cel din poza de profil, esti doar mai plinut, nu esti asa de gras incat sa ai nevoie de haine din magazine speciale.
Pe de alta parte, banchetul e vara si s-ar putea sa fie suficient de cald incat sa nu ai nevoie de sacou. Daca e banchetul de a 12-a, iti trebuie pentru poze. Daca e banchetul de a 8-a, o vesta maxim. (scuze, chiar nu imi pot da seama cati ani ai laughing ). Depinde si de posibilitatile financiare. Daca te dau banii afara din casa si vrei sa au un costum fain de tot, poti apela si la un croitor sau un magazin profesional care se ocupa si de modificarea costumelor. Daca vrei sa iesi mai ieftin, si iti recomand sa faci asa, gaseste un costum de imprumut de pe la rude, tata. Nu are rost sa dai 400 de lei pe ceva ce porti odata.

| Arii2 a răspuns:

Intra pe site-ul Bigotii.

| Gabriela_Urucu_1984 a răspuns:

Faci pe comanda!

| Finuțu69 a răspuns:

WWW.meyer-wegener.RO (cred ca e bun...)

| Marianl12 a răspuns:

I just got a free Minecraft code from http://freeminecraft.cc