| Dovlăcell a întrebat:

Am văzut anul acesta că sunt la modă blugi coloraţi.De unde aş putea să îmi cumpăr şi eu genul acesta de blug http://i.imgur.com/URh2C.jpg.De preferat în Bucureşti.

Răspuns Câştigător
| 女明DongRi a răspuns:

Unirea Shopping Center, Militari Shopping Center, Baneasa Shopping City, Unirea Shopping Center, Sun Plaza. Acest model de pantaloni il gasesti in Zarra, Bershka, Pull & Bear.

4 răspunsuri:
| Izomer a răspuns:

Cam peste tothee hee

| SabbySabbynutza a răspuns:

Buna. Poi te duci si tu intr-un mall de exemplu sun plaza, city mall, Baneasa Shopping City, Liberty Center, Militari Shopping Center.Gasesti in zarra pantaloni dragutithinking

| Larisuk128 a răspuns:

Acum vei gasi cam pe la toate magazinele.

| Larisuk128 a răspuns:

Acum vei gasi cam pe la toate magazinele. Sigur vei gasi.