| soricori a întrebat:

Am vazut ca miley s-a drogat, voi de ce credeti ca sa drogat? cei care nu stiu atunci uitati-va aici:http://www.tmz.com/......h-montana/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are 18 ani fratilor. Este varsta la care vrei sa incerci senzatii tari. Nu cred ca a avut un motiv anume, ci doar a vrut sa se distreze. Pentru toti fani ei : salvia este un drog usor, legal si care nu omoara, asa ca nu mai incepeti cu chestii de genu : vai isi distruge viata... priviti toate drogurile din aceeasi perspectiva : toate omoara si distrug vieti chatterbox. Nu este adevarat! Exista droguri usuoare (marijuana) care nu te omoara chiar daca consumi toata viata si droguri care te pot omori in 2-3 ani. Ce a fumat Miley se afla la prima categorii, ceea a celor usoare.

12 răspunsuri:
| Anduciu a răspuns:

Doamne, am ras isteric cand am vazut filmuletulrolling on the floor! In fine, chiar daca s-a drogat, nu prea-mi pasa.

| TeenageGirl a răspuns:

Eu spun da cu siguranta!
1.Radea ca o vaca!
2.Erau niste tipi pe langa ea, care desi nu apareau aveau fata cu bulina aia neagra nu ii eu=rau prieteni voiau sa-i faca rau postand`o pe net deci da, se droga

| Diana_7451 a răspuns:

Eu cred ca se drogheaza.
Am vazut mai multe stiri despre ea pe www.acasatv.ro
Chiar si tatal ei a declaart intr-un interviu ca miley ii scapa de sub control. A zis ca nu o mai recunoaste.

Iar eu vreau sa zic ca pe mine por si simplu m-a dezamagit.

Sa se schimbe brusc atat de tare?

Nu stiu ce sa cred.

| Blackwoman27 a răspuns:

Nu prea cred poate da poate nu cine stie cine e in video sau ce face ma rog ce nu are voie? toata lumea face ce vrea ce e mare lucru se drogreaza bine nu se drogheaza tot bine.Are viate ei face ce vrea, chiar daca e vedeta

| SfarsitDeDrum a răspuns:

Bv ei! bine ca poate!laughing ce mai vreti mah? daca are bani de droguri!

| Kidooooo a răspuns:

I-ati revista bravo numarul 26 si vei afla mai mult... o gasesti la orice chiosc cu reviste cu 2 lei

| TheDarkEmpire a răspuns:

Another One Bites the Dust :d

| GiiaaBăă a răspuns:

Vai ce chestie! Imi vine sa ma! Adica este viata ei si face ce vrea cu ea! Am vazut la unii pe TPU ca scriau ceva de genu: Jos cu Miley Cyrus! E o drogata! Altu zicea: Stiati ca Miley Cyrus sa filmat cu unul intr-un film porno? Adica, este viata ei si face ce vrea cu ea! Daca eu vreau sa ma droghez sau ceva de genu asta ce o sa faceti acum? O sa ma bateti ce o sa faceti oare? Chiar daca sa drogat, nu imi pasa! Eu tot o iubesc mult si este vedeta mea peferata! Sunt fanul ei nr. 1!

| AnaigroeG a răspuns:

Totul e posibil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-a venit sa cred!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu e proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul are un inceput! si totusi e viata ei! nu creca ii pasa nimanui asa de mult de dansa. oricum nu conteaza :-J