| mirela01_4982 a întrebat:

Am vazut la unii ca isi modifica ochii si eu am cautat si nu am gasit si cel mai bun si cel mai usor de folosit funda

Răspuns Câştigător
| Luissa123 a răspuns:

Daca te referi la photoshop site-ul asta e foarte bun
www.picmonkey.com
stanga: edit a photo
incarca poza ..tot stanga click un ruj
acolo cauti eye tint si iti modifici culoarea
in cazul in care la asta te-ai referit
numai bine;)

7 răspunsuri:
| TraficDeMentosane a răspuns:

Tu zici acum de poze, nu? :D.
Incearca pe site-ul :
http://www.taaz.com/
Este destul de bun, trebuie doar sa incarci acolo poza ta [ sa fie o poza clara cat de cat ] si incepi!
Succes!

| Xtadelo a răspuns:

Pai folosesc lentile coloratehee hee
Du-te la un magazin special si cumpara. happy
Desi nu sunt prea sanatoase.

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Probabil folosesc lentile de contact.

| papusica987 a răspuns:

Buna.
nu stiu la ce te referi, probabil isi pun lentile, sau isi modifica pozele uite un program de modificat, ti poti face ce culoare vrei www.taaz.com

:-? sper ca te-am ajutat, nu am inteles prea bine ce ai vrut sa spui.

| BeHappyOriceArFi a răspuns:

Pentru ati schimba ochii e nevoie sa faci o operatie foarte scumpa, e posibil ca acele persoane care poate lentile sa aiba probleme cu ochii si sa isi fi ales ei o culoare anume la lentile, ai inteles?

| ζøvعღ a răspuns:

Intra pe www.taaz.com,aici poti modifica poza foarte usor.
Sper ca te-am ajutat.
Funda:*?

| Madysss a răspuns:

Poti sa cumperi de pe net programul photo instrumentu este de folos de a schimba culori la aproape orice happy sau sa iti faci fata fara ccosuri fara sa se vADA sau sa iti modifici traasaturile sa te faci mai gras/ slab cu forme. a doua solutie. ar fi sa inveti cum se foloseste photoshopu happy si acela este de folos happy dar trebuie sa inveti cum se foloseste ca e cam complicat uite eu ajutt un membru de ffamilie. si foolosesc photoshopu pentru. sit-uri sau pentru programe. ( ex: facebook e facut pe photoshop ) sper ca ti-am fost de folos happy eu programele astea le folosesc. happy bineinteles ca mai folosesc si altele dar astea doua sunt foarte bune happy :* ssper c a ti-am fost de folos :* o zii placuta love struck