| Sensitive a întrebat:

Anul acesta se poarta pantaloni inflorati?(intrebare pentru fete)

Răspuns Câştigător
| ღჩօოჩօղყƙღ a răspuns:

Da
Anjul acesta se poarta culorile tipatoare sau daca nu iti place cu ele culori cu floricele.
Sper ca te-am ajutat funda?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se poarta!
Si depine si cum vrei happy

| Alinna20 a răspuns:

Da, se poarte cei largi sus si jos stramti.

| Sensitive explică:

Care ziceti ca sunt mai faini, aia mai largi sau mai stramti?

| didicriss a răspuns:

Se poarta cu flori cu cu tur...si stramti si largi st fainihappyFUNDA?

| Mariiuca112 a răspuns:

Da,se poarta, ii poti gasi la New Yorker sunt niste blugi mulati florati care costa 130 de lei, sper ca te-am ajutat.

| BikaBianca a răspuns:

Da se poarta inflorati si colorati! Sunt super frumosii:X! Ii poti gasi la H&M!