| LoOvE a întrebat:

Apa oxigenata albeste tenul?

Răspuns Câştigător
| TpuAna a răspuns:

Doar in cazul in care tenul a fost bronzat in rest nu doar ajuta la "degresarea acestuia"scapi de cosuri mai usor!

6 răspunsuri:
| msk a răspuns:

degeaba vrei sa devii alba, ca tot tiganca ramai.

| ღMyrunaღ a răspuns:

Da... foarte tare Fuynda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, de unde ai mai scos-o si pe asta? laughing

| KiraVonHell a răspuns:

Da

| username6636 a răspuns:

Buna! Se spune ca apa oxigenata decoloreaza pielea de oriunde, nu neaparat a tenului. Stiu ca pare tentata, dar nu ti-as recomanda sa o inceri pentru ca iti poate decolora pielea inegal, si ai putea ramane cu pete galbene sau mai deschise pe fata, ceea ce, cu siguranta, nu cred ca iti doresti. Sper ca te-am ajutat! Sarbatori fericite!

| whymayihaveaname a răspuns:

Nu stiu dar sincer nu ti-as recomanda pentru ca din propria experienta dupa ce am incercat pielea ma manca foarte tare si arata iritata si mi-a luat cam 2-3 saptamani sa scap si plus de asta nici nu am ten sensibil