| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca imi fac sprancenele cu bicul? Sau mai bine cu penseta?

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu bicul ai ocazia sa le razi de tot. Smulge cu penseta firele care te deranjeaza.
Apoi iti pui gene false, putin machiaj, fond de ten si gata. Esti bun de măritat.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Baaaa! Tu esti baiat? Vrei sa participi la miss, sa te castrezi, sau sa fii mascul? Sprincenele se iau foarte frumos cu masina de tuns. Eventual cu foarfecta, in puii mei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pensetă sau cu ceară la salon

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu penseta și cu forfecuța luate puțin la vârfuri dacă-s prea lungi. Cel mai bine e sa te duci la un salon.

| minime3 a răspuns:

Niciodata cu bicul! Chiar daca esti barbat foloseste penseta, sau mergi la un specialist ca stie mai bine!