| anonim_4396 a întrebat:

Are ceva daca ma dau cu miere de albine pe fata si nu o combin cu ou, zeama de lamaie etc? Si cat timp trebuie sa o tin?

5 răspunsuri:
| adika a răspuns:

E f bine, las-o macar 10 min.
In combinatie cu argila sau ulei de masline, ar fi avut si alte proprietati. Uite aici alte idei:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| DeniiMeow a răspuns:

Nu, iti poti da si asa...Iti mai recomand si Argila cu ceai de musetelthinking e f buna...sad

| tango a răspuns:

Are are. Vine ursu si te mananca.

| ionika_5002 a răspuns:

Nu, nu cred pentru ca si eu am citit intr-o revista ca e un bun tratament pentru ten. Ar trebui sa o tii cam 5-10 minute

| delia_7476 a răspuns:

Nu are absolut nimic eu folosesc asta de mult si e super sunt multe alte remedii naturiste pe care le stiu in legatura cu tenul daca esti interesata iti pot da oricand un sfat, o reteta naturista orice dores