| Audrey. a întrebat:

Are cineva idee cum se numesc colierele de genul:
http://www.google.ro/......tp?/imgres r:16, s:43&tx=79&ty=63
As vrea sa-mi cumpar, dar nu stiu cum sa le cer.

Răspuns Câştigător
| thevampirediariesfever a răspuns:

Colier tip choker

2 răspunsuri:
| Beatrice a răspuns:

Colier tip choker cu floare din piele
Le`o descrii pur și simplu laughing

Floare din piele cu brosa argintie in centru prinsa pe o banda simpla din saten negru care se poate lega cu o fundita la gat, dar si la mana! [de pe site-ul care l`ai scris]

| Savy a răspuns:

Pai coliere se numesc, de piele. Daca iti cumperi dintr-un magazin poti sa explici sau poti sa pui poza aia pe telefon si sa arati: "uite, asa vreau? ai? NU? sa-ti cumperi... se cauta!"