| Ralucutza_6534 a întrebat:

Are cineva parfumul "Outspoken" by Fergie de la Avon? Cat costa?

8 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Pe mine sincer nu m-a impresionat cum miroase. nu il am, dar avea o monstra brosura AVON.Costa 90 lei laughing. nu merita.

| friday a răspuns:

De unde v-a costat pe voi 65, respectiv 28 de lei?straight face
Sunt niste replici (reproduceri) proaste a parfumului in cel mai bun caz straight face. Nu are cum. e 90 lei in brosura straight face.

| R9kitty a răspuns:

Da, il am eu(matusa mea e reprez) si costa 90 de lei. A fost si cu 80 cand a aparut prima oara. Bye

| fif2002 a răspuns:

Moca, daca ai noroc http://www.claudia09avon.eu/concurs/

| GiuliaTamas a răspuns:

Eu l-am luat cu 28 de leihappy

| Rebbbeca a răspuns:

Il am m-a costat 65 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama il are de la o prietena... L-a luat cu 30 lei.

| mickutzanr2 a răspuns:

Vand parfum Outspoken by Fergie 50 ml sigilat + cadou (spray parfum si lotiune de corp)in Targoviste de preferat. vand si doar parfumul la pret de 65 lei. vand produse avon cu reducere. vizitati si celelate licitatii ale mele pe http://avon.bursaclienti.ro/. Telefon 0768. 881. 124 sau 0723. 890. 530 avon@promovaregoogle.ro
Il dau cu acest pret, deoarece aplic si reducerea 20-25% pentru dvs!
In acest fel, cu cat vand mai mult, cu atat am eu de castigat.
Este original la acest pret al meu:)