| Sara2 a întrebat:

As dori sa imi cumpar de la avon lotiunea so skin soft de incetinire a cresterii parului, a folosit-o careva? si inca o intrebare...cand o aplic, e posibil sa imi creasca par in palme de la ea? adica pentru faptul ca o aplic cu mainile logic, nu radeti de mine, ma gandesc ca totusi sa nu fie ca o lama atunci cand te razi, la un moment dat incepe sa creasca?

5 răspunsuri:
| DenisaMetal a răspuns:

Lotiunea so skin de incetinire a cresterii parului- e buna ti-o recomand reduce cresterea parului. Dar in palma nu va creste par niciodata.

| Cherilyn a răspuns:

Nu ai cum sa ai par in palme, acolo nu creste par happy, oricum, daca esti mai "paranoica" poti sa o aplici purtand manusi.
Nu am folosit lotiunea, dar si eu ma gandeam sa o achizitionez.

| Mandarina888 a răspuns:

laughing buna asta cu par in palmelaughing) nu are cum sa fie ca o lama, pentru ca e cream care incetineste cresterea firului de par nu depilatoare, plus ca in palma nu exista par care sa fie epilat...cat despre lotiune este o porcarie nu face nimic!

| McJohn a răspuns:

Cu siguranta! Si pe palme si pe talpi! happy

| cristinamaria161 a răspuns:

Sa stii ca este foarte buna! Depinde si tie cat iti creste parul' ...stai linistita ca in palma este imposibil sa creasca par!