| AndreiDaddy a întrebat:

As dori sa imi fac aceasta frizura, dar nu stiu cum sa ii spun delui de la frizerie sa ma tunda. Daca stiti va rog sa imi spuneti. dau fundita http://hairstylesarea.com/......3308bb.jpg

Răspuns Câştigător
| RaduNicholas a răspuns:

Raspar in lateral, pivot point in top si filate varfurile in top... da trebuie sa ai aceeasi structura la par cu tipu din poza

5 răspunsuri:
| Anne79 a răspuns:

Poi ii aduci poza pe telefon...tonguetonguetongue...Asa am facut si euhee hee

| jojo_5373 a răspuns:

Trage-o la inprimanta! Ceva de genu

| Cojo_8765 a răspuns:

Cel mai simplu cu telefonul. daca nu ai parul asa te va face ceva gen ce-i vei arata.bafta

| dianusha333 a răspuns:

Trage-o la imprimanta!

| RaduNicholas a răspuns:

Raspar in lateral, pivot point in top, varfurile filate ...tre sa ai aceeasi structura la par cum are tipu din poza