| Alessia_3526 a întrebat:

As dori sa imi schimb parul.Il am lung si nu doresc sa il tund prea mult. ce imi sugerati? Am fata ovala, ochi negri

2 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Podiumul destinat viitoarelor mirese s-a inspirat in 2011 de catwalk-ul pret-a-porter. Intalnim coafuri urbane, de cele mai multe ori minimaliste si cu o usor detectabila influenta retro. Se pluseaza la capitolul accesorii, unde surpradimensionarea pare ca s-a instaurat ca tendinta must-have. Karena iti prezinta cele mai populare 6 coafuri de pe podiumurile rezervate colectiilor de mireasa: http://www.karena.ro/......ntele-2011

Afla mai multe pe Karena.ro

| aiyda_2071 a răspuns:

Fileazal daca este des,si avand in vedere ca ia ochii negri,inceraca un saten auriu sau un ciocolatiu, brunet astea sunt culorile pentru par, bafta