| Sara2 a întrebat:

Aș dori să-mi spuneți câteva nume de parfumuri ale brandurilor de înaltă calitate. Vreau să-mi cumpăr unul nou și nu știu ce să aleg. Mulțumesc

5 răspunsuri:
| biancaebar a răspuns:

Sì Passione de Giorgio Armani! Mi l-am cumpărat ieri și miroase divin. La fel îți recomand Light Blue de la Dolce & Gabbana și J’adore de Dior

| alina2k18 a răspuns:

Ce buget ai? Ca sunt parfumuri de nisa - exclusive si la 5000 ron;)
Aici gasesti de lux
https://www.beautik.ro/
https://www.elysee.eu.com/......b&more=yes
Ambele au si magazine in care poti testa.
Sau la Obsentum in Baneasa Mall - Bucuresti.
Otherwise parfumuri bune gasesti la brandurile Guerlain, Tom Ford, Dior, Chanel, YSL, Hermes.

Răspuns utilizator avertizat
Bula
| Bula a răspuns:

- DKNY Golden Delicious
- Clive Christian No. 1 Imperial Majesty
- Baccarat – Les Larmes Sacrees de Thebes
- Chanel – Grand Extrait
- Hermes – 24 Faubour
- Caron – Poivre

| Dalmore a răspuns:

YSL Black Opium sau Manifesto
Amouage Honour Woman
Tom Ford Cafe Rose
Gurlain Insolence
Moschino Funny
Mugler Alien