| mada_5987 a întrebat:

As dori sa stiu unde as putea gasi cartea MOONWALK(autobiografia lui michael jackson)..pls cine poate sa imi spuna

Răspuns Câştigător
| RamonaMn a răspuns:

Daca vrei sa o cumperi ia-o de la chioscurile de ziare. Uite de aici poti s-o downloadezi.

http://pdfdatabase.com/index.php?q=moonwalk+book+download

Succes! :*

6 răspunsuri:
| Haydee a răspuns:

Intreba la chioscurile de ziare.
Cred ca este in revista ''Bravo girl", dar si in ziarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vand cartea moonwalk in lb romana. din 1989.pentru detalii barbie.style! yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Mada, sunt Sorin. Cartea o am eu la vanzare, a aparatut in Romania in anul 1988. Daca esti interesata, ma suni la la numarul de telefon afisat 0769538015.

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu am vazut-o ieri in carrefour. e 35 de lei din cate am vazuthappy

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Eu am vazut peste tot, unde cumperi ziare, reviste :p gasesti big grin

| AN1NA a răspuns:

Este foarte interesantă cartea, deşi nu am citit o, ştiu happy.
dacă ai cumpărat cartea, te rog, spune cum este. a fost scrisă de rege :3