| lovebitesforever a întrebat:

As putea sa imi incretesc parul prin metoda asta folosind placa Instyler? Vreau raspuns urgent, funda!

Răspuns Câştigător
| Bixu a răspuns:

Dar ai putea, dar stii ca nu o sa ramana definitiv cret, nu? Pentru ca acea placa Instyler se foloseste de preferat atunci cand te duci la o petrecere sau undeva important si vrei sa iti faci parul.Chiar daca ti`l dai cu fixativ nu stiu daca o sa ramana asa. Oricum iti poti increti parul cu placa instyler dar nu o sa ramana asa.