| Animeforlifee9921 a întrebat:

As vrea ca din toamna sa imi schimb stilul vestimentar, dar nu prea gasesc haine care sa mi se potriveasca cerintelor mele. As vrea sa ma imbrac mai mult anime style,dar nu cosplay,ci haine pe care le poarta oamenii in Japonia. Credeti ca e ok sa te imbraci asa la scoala? Voi ce siteuri recomandati? Si nu Shein sau site-uri din alte tari,pentru ca asteptatul comenzilor ma omoara si calitatea hainelor poate fi slaba.
P.S: in prima zi de scoala mi-as lua o fusta plisata, o camasa si pantofi Lolita cu niste ciorapi mai lungi. Credeti ca e bun outfitul sau o sa para ca sunt prea obsedata de anime?

Răspuns Câştigător
| floruits a răspuns:

Bună.

" in prima zi de scoala mi-as lua o fusta plisata, o camasa si pantofi Lolita cu niste ciorapi mai lungi. "

Da, e foarte drăguț outfitul! Îmi place,

" sau o sa para ca sunt prea obsedata de anime? "
Nu neapărat. Fetele din Japonia, Korea, Statele Unite și alte țări poartă acest stil vestimentar.

Dacă vrei să cumperi hăinuțe de stil "anime" dar NU vrei să aștepți poți să te duci în mall-uri mari.

O seară frumoasă!

2 răspunsuri:
| sammie a răspuns:

,, Și nu Shein sau site-uri din alte țări, pentru că așteptatul comenzilor mă omoară "

Atunci dacă nu vrei să aștepți nu primești. Tu vrei ca totul să-ți apară bătând din palme?

| Karina17K a răspuns:

Hey! Legat de faptul ca outfit-ul e bun sau nu, asta tu decizi. E important sa te imbraci cum doresti, evident intr-un mod decent mai ales la scoala. Nu trebuie sa asculti de ce ar putea spune colegii tai, aminteste-ti ca o viata ai, ca ei nu vin acasa la tine, nu-ti dau sa mananci, asa ca de ce ti-ar păsa? Caută la magazinele din mall-uri sau pe site-urile acestora si trebuie' sa gasesti ceva similar, poate ai noroc sa dai de haine ca cele pe care le doresti. Succes!