| le.cocaine a întrebat:

As vrea sa imi schimb putin look`ul... Se mai poarta bretonul drepT?

9 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

In materie de par nu exista tendinte. Poti purta ce vrea muschiul tau.
Desi nu iti recomand breton lung, am eu si mor de cald.

| lays a răspuns:

Eu abia mi-am facut breton drept...nu stiu daca se poarta, dar nici nu-mi pasa.ar trebui sa nu-ti pese nici tie

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Daca tie iti sta bine cu bretonul drept de ce nu. E la moda bretonul

| yo4ever a răspuns:

Da normal...eu amtongue

| dot a răspuns:

Trebuie sa-ti stea bine...nu trebuie sa te iei dupa tendinte. parerea mea

| adry_4721 a răspuns:

Nu vara asta paril lung si un pic ondulat imi pare rau dar nu se poarta bretan incearca sa imi faci altceva ca sa iti schimi look'ul. Dar daca vrei poti sa iti face breton doar ca nu se poarta vara asta scuze.kisspup

| PrINcEss_Y a răspuns:

Nu e demoadat.Acum se poarta bretonul emo.Si intr-o parte.papa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am breton "emo" daca pot sa zic asa.defapt am frizura emo...filat si ridicat in sus...si nu cred ca bretonul drept este demodat.

| Pati_8648 a răspuns:

Vara asta se poarta parul lung, putin ondulat si lejer.Se merge pe un stil natural.Nu stiu daca bretonul este in tendinte, dar vara nu prea se poarta, deoarece transpiri foarte tare.Si depinde daca ai parul lung sau scurt.