| NarcyNarcisa a întrebat:

As vrea sa ma tund.am parul foarte lung. Aproximativ pana la talie. Vreau sa ma tund astfel incat sa fie mediu. VReau si breton pe o parte.Sugestii? fundita
Si poze va rogbig grin
Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| plasticsmile a răspuns:

Pe timp de vara e aiurea cu bretonul pentru ca e cald si o sa devina insuportabil si poti face si iritatii in frunte de la el...eu am o tunsoare putin mai ciudata si o parte din par imi vine pe fata si deja e insuportabil... daca vrei mediu eu zic sa il faci in v si filat tongue