| Fifylici a întrebat:

As vrea sa ma tund ca in accest clip
dar nu stiu cum sa i explic cuafezei ca nu as vrea in loc de bob sa iasa altceva
http://www.youtube.com/watch?v=Vi3pTYCD61E&feature=relat ed
asta se numeste bob lung?
P. S aveti idee cam cat ar costa o astfel de tunsoare?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, este bob lung şi preţul poate ajunge până la maxim 50 ron.
Pa, pa.

| Corina a răspuns:

Vorba lui Cosmotel, fa niste fotografii de pe acel filmulet si du-i-le coafezei, dar cauta si tu una meseriasa, care se pricepe, eventual o stylista, nu coafeze din astea de doi bani, care au terminat un curs de 2 luni si capata experiente pe capul oamenilor. In ceea ce priveste pretul, variaza de la un salon la altul, in functie de renume si pretentii. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii duci o poza... si daca este o profesionista se descurca... pretul in functie de salon tongue