| 500067790 a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc dar nu in tot capul. Vreau idei de exemplu sa-mi fac doar cateva suvite, sa fac varfurile, din astea.
Ca idee am parul saten de lungime medie si vreau sa il fac cu vopsea rosie.

Răspuns Câştigător
| Mopmop a răspuns:

Depinde de lungimea parului. Daca e lung iti recomand sa il faci rosu la capete pe o lungime de 4 5 cm. Daca e scurt doar pe varful capului si natural in rest. Nu stiu, este o idee poate te prinde bine!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce vrei? Tocmai ai zis. Vopsea roșie, șuvițe. Ce altceva vrei să îți zicem?