| Nicolelenaa a întrebat:

As vrea sa ma vopsesc pentru prima data chiar daca parintii nu prea sunt de acord :P

am tenul de culoarea aveasta si parul putin mai inchis iar ochii sunt aproape negrii
http://assets.acasatv.ro/......_size1.jpg

credeti ca m-ai sta bine bruneta? :X

Răspuns Câştigător
| SelluMarrie a răspuns:

Un sfat happy mai bine te faci cu un nuantator sa vezi cum iti sta, deoarece risti sa nu. ti placa si daca nu. ti place dupa cateva spalari, daca iti place dupa ce se duce nuantatorul poti sa te faci si cu vopseahappy
Sper ca te.am ajutat:*

4 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Eu cred ca da. desi nu cred ca ar trebui sa te vopsesti fara acordul parintilor. daca o sa te vopsesti o sa se supere pe tine si nu cred ca vrei asta. mai incearca sa le explici ca tu chiar vrei sa te vopsesti si daca nu merge si vrei neparat atunci cred ca te poti vopsi singura dar nu cred ca ai nevoie de asta. oricum cred ca ti-am sta bine bruneta dar mai intai gandeste-te ca parul tau nu va mai fi la fel deoarece vopseaua deterioreaza parul indiferent de ce spun la televizor:d

sper ca te-am ajutat:X

| evelynne a răspuns:

Daca ai tenul ca fata din poza cu siguranta ti-ar sta bine bruneta, mai ales ca ai si ochii negriwinking. Incearca sa-ti convingi parintii ca nu e asa de rau sa te vopsesti...pana la urma nu ramane toata viata vopseaua in par.

| ioanamaria56 a răspuns:

Cred ca da.Nu prea stiu.