| Diva a întrebat:

As vrea sa-mi recomandati si mie niste parfumuri fresh pup

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

Adiddas, Bu, cthr-u si mai sunt doar ca din astea pe care ti le-am recomandat folosesc si eubig grin

6 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Kenzo flower

lolita
| lolita a răspuns:

Nike, este un parfum foarte fresch, miroase a zapada happy

| bubu_7778 a răspuns:

Parfumul fresh care imi place foarte mult este Lacoste-Touch of pink

| andreutz a răspuns:

De dama? dolce gabbana light blue...

| CeImbracAzi a răspuns:

D&G Light Blue nu e un parfum e un parfum floral. La fel si Touch of Pink, ca sa nu mai vorbim de Kenzo Flower - care chiar dulceag. Cel mai bine e sa mergi intr-un magazin specializat si sa intrebi vanzatoarele de acolo ce parfumuri fresh au. Eu iti recomand: Lacoste - Touch of Spring (editie limitata), DKNY - Be delicious. Alte parfumuri fresh : Estee Lauder - Beyond paradise blue & L-eau D'Issey - Issey Miyake

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miss super parfom imi place...