| IZABELLA_5617 a întrebat:

As vrea un fond de ten si nu stiu la care sa ma hotarasc...deci Maybelline affinitone 24 h sau L´Oreal Paris accord parfait? vreau sa imi raspundeti din experienta proprie big grin

5 răspunsuri:
| dianita_4147 a răspuns:

Eu am l'oreal si e super nu se vede ca as avea masca ci doar o fata fina ca de portelan asta daca nu ai cosuribig grin mie imi place

| faramatania a răspuns:

Eu prefer L'Oreal Accord Parfait, Este, aşa cum i se face şi reclamă, foarte apropiat texturii, şi culorii tenului.Rezultatul este uimitor, obţii un ten perfect şi natural.

| εʟʟα1Зcσσʟ a răspuns:

Buna!

Pentru piele mai sensibila L´Oreal.
Eu pe acesta il prefer. Daca ai pielea sensibila poti si tu.

Am incercat si Maybelline affinitone 24 h dar nu mi-a prea placut.

Succes si alegere palcuta!

| lovemusic90 a răspuns:

Maybelline affinitone 24 h. L-am avut o data, si de atunci nu ma mai pot dezlipi de el. E genial, iti lasa fata fina si lucioasa, si acopera micile imperfectiuni ale pielii, cat si borbonelele sau cosurile negre happy
Succes!

| AddaBlueBrain a răspuns:

Eu am avut de la Maybelline si a fost foarte bun, eu pe el l-as alegehappy