| flkjwgnds a întrebat:

Ati comandat extensii par natural cu clip on de pe divisima.ro? sunt descrise corect pe site?
Sau stiti vreun magazin din bucuresti de unde pot cumpara? As vrea sa le fac o proba inainte.

fundite.

2 răspunsuri:
| felyfifi13 a răspuns:

Sincer, nu stiu magazine in Bucuresti, pentru ca nu sunt din zona, dar de regula pe siteuri sau in reviste sunt descrise corect pentru a nu primi reclamatii de la clientii nemultumiti, presupun ca sunt bine descrise. daca ai mai cumparat, poate stii, daca nu, mult noroc sa gasesti ce iti place.

| cristina2254 a răspuns:

Eu mi-am cumparat in iunie extensii de la divisima.ro. sunt superbe. Le poti coafa, vopsi, intinde cu placa... eu sunt foarte multumita de ele.