| AlinaAlyna a întrebat:

Ati facut vreo comanda de haine pe internet si daca da pe ce site puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| KellyK13M a răspuns:

Http://www.dsignrock.ro/ iubesc site-ul asta :x....succes!

| lucianbarna2012 a răspuns:

Www.hainetari.ro. Cel mai tare site :x si cele mai bune si de calitate haine + e lichidare de stoc totul sub 50 de lei! Funda;;)?

| Ramina a răspuns:

De pe http://starshiners.com/ sunt o firma serioasa, comenzile ajung in maxim 48 de ore si au niste haine superbe :X.

| nicoletta92 a răspuns:

Www.kurtmann.ro eu numai de acolo imi iau haine si sunt super :D

| Her010 a răspuns (pentru KellyK13M):

Am si eu 2 intrebari:In cat timp soseste comanda? Si chiar este bun site-ul asta nu vreau sa fie o pacaleala?