| zuzuliana a întrebat:

Ati folosit produse de la wella... daca da ce parere aveti despre ele...

Răspuns Câştigător
| Delia 75 a răspuns:

Da, eu am folosit produsele de la Wella...inclusiv vopseaua de par... mie imi par OK...acum depinde si de persoana care le foloseste... uni circotasi ar putea sa le gaseasca 100 de nereguli, dar eu am fost multumita de ele.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Veau un sampon cu ceara de fructe. Era absolut senzational. Singurul sampon care imi impiedica parul sa se incurce. Nu l-am mai gasit de ani buni...

| LuS[z] a răspuns:

Sincera sa fiu mie mi se pare ok decat fixativul