| antoniamorar a întrebat:

Ati folosit Stimulatorul pentru cresterea unghiilor de la kallos cel albastru? a dat efecte?

2 răspunsuri:
| kleorys a răspuns:

Ceau nu am folosit dar in schimb am folosit de la lady's intaritor si stimulator de crestere pentru unghii te costa cam 6 lei si e foarte bun! Eu sunt foarte multumita de rezultate! happy

| Dance_Clubul_1991 a răspuns:

Eu folosesc de vreun an jumatate toata gama de la kalos, pentru ca mereu mi se rupeau unghiile de la lipsa de calciu si de la unghiile cu gel dar acum cu cel de la kalos sunt foarte multumita. recomand!