| ellaella a întrebat:

Ati vazut colectia 2010 de rochii de seara de la Agape?

http://www.infomariaj.ro/......2010/5316/

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Da, am intrat pe link-ul de la tine si am vazut-o.Care este intrebarea?

1 răspuns:
| ellaella explică:

Perfect. Doresc sa imi fac la comanda rochia verde din galeria foto. Pana acum am discutat cu cativa croitori si mi-au spus ca am nevoie de un anumit gen de matase, deoarece satine-ul sau matasea satinata sunt mult prea grele pentru volanele acelea. Daca este cineva priceput, astept pareri legate de materialele potrivite pentru acest gen de rochie.
Multumesc!