| KriSSu88 a întrebat:

Aveti idee cand vor mai fi reduceri la Miniprix? pe 11 noiembrie au avut super reduceri, intre 50%-80%...Multumesc,

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Da asa a fost dar o sa mai aiba probabil atunci cand vor prezenta o noua "colectie". Eu am cumparat multe cadouari pentru sarbatori atunci. Am nimerit din intamplare in magazin

| Beatrice a răspuns:

Sunt sigura ca in apropierea sarbatorilor de craciun, o sa aiba si marfa buna si preturi la fel de bune.
Sa-ti cumperi ceva frumos! pup :*

| MissCamelia a răspuns:

Nu stiu, cel mai bine verifica site-ul lor.Eu am prins asta vara si mi-m luat niste rochite super.pentru mai multe noutati si review-uri despre produse cosmetice, machiaj si ingrijire, intra pe http://camelcutza.blogspot.com/